Kniha návštěv

Datum: 29.10.2011

Vložil: M.M.

Titulek: Re: -

Dobrý den,
musím se zastat pana doktora- jak jste uznal bylo po pracovní době- ano jistě je doktor i po pracovní době ,ale mě připadá,že z Vašeho syna jistě nestříkala krev a tak bylo jen na jeho rozhodnutí co Vám doporučil - obklady.Vám se to nelíbilo a tak jste si poradil a šel na vyšetření do Motola -to je Vaše rozhodnutí a jen Vaše volba. Pak prosím , nekritizujte . Pana doktora znám a byla jsem i jeho pacient.Nemohu na něj říct nic špatného jen a jen samou chválu a ochotu . Nevím ,ale myslím si , že zřejmě patříte mezi lidi co jsou schopni si stěžovat třeba i na řidiče autobusu,tramvaje nebo snad i metra , že na ně dotyčný řidič nepočkal a klidně si odjel . Zamyslete se , ale opět by to bylo jen na Vás , že jste se opozdil a musíte počkat na další spoj - jen Vaše chyba . Nebo si hned taky stěžujete ??? Já vím to se nedá srovnávat -Vám šlo jen o prs syna - no právě jen o prst a dle toho pochopte i lékaře - i oni mají právo na svůj volný čas a své soukromí . No všechno je jen o lidech a v lidech . I přesto Vám přeji krásný den a panu doktorovi přeji spousty spokojených pacientů . Vážený uvědomte si ,že i vy jste jen člověk co nemá někdy třeba jen náladu , ale pro Vás je doporučená mast úplný zázrak . Hezký den :o)

Datum: 17.03.2011

Vložil: 1

Titulek: 1

Pan doktor je úžasný profesionál.Vyřešil můj problém se zarůstajícími nehty na nohou,podstoupila jsem plastikau nehtového lůžka a bolest, kterou jsem měla je prič.Další zákrok byl odstranění pih v oblasti obličeje a dekoltu,který také dopadl na jedničku.Velmi doporučuji pana doktora,nejen proto,že je skvělý chirurg,ale i chování k pacientkám je velmi přirozené a příjemné,také patří dík velmi milé sestřičce.

Datum: 17.03.2011

Vložil: ondra

Titulek: velmi dobrý

Jako sportovec mohu tohoto lekáře jen doporučit. Měl jsem komplikovanou zlomeninu kotníku a hlavně díky doktorovi Veselému už zase aktivně sportuji. Díky za vše!!! Ondra

Datum: 17.03.2011

Vložil: pavel

Titulek: dekuji

Pan doktor mi moc pomohl. Diky nemu se mi vratila vira v både zdravotnictvi. Dekuji

Datum: 14.03.2011

Vložil: blondýna

Titulek: nejlepší

Panu doktorovi děkuje celá naše celá rodina za vyřešení našich zdravotních problémů,pan doktor je nejlepší kterého znám,jeho přístup chování,léčení,nic u pana doktora není problém,to se jinde nevidí,vše se dá řešit i okamžitě.

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9

Přidat nový příspěvek