Kniha návštěv

Datum: 05.12.2012

Vložil: Michal Voska

Titulek: Skvělý chirurg, příjemný přístup, perfektní výsledky

Vážený pane doktore,
uctivě Vám děkuji za odstranění "karpálu" jizva se pěkně hojí, je to mnohem lepší, konečně se vyspím. Všem doporučuji, pan doktor je opravdový profesionál.

Datum: 25.09.2012

Vložil: Lenka

Titulek: Nejlepsi

Pana doktora vsem doporucuji,byla jsem velmi spokojena.

Datum: 29.08.2012

Vložil: Jana Opltová

Titulek: dlouholeté trápení

Pan doktor a jeho moc milá sestřička mě zbavily několikaletého trápení. Sebrala jsem odvahu, napsala email a odpověď přišla takřka hned a na základě sebrané odvahy jsme během dvou dnů domluvily termín pro odstranění zánětu na obou palcích se zarostlými nehty. Po měsíci jsem šla na laserovou plastiku nehtových valů a jsem moc spokojená. Pan doktor je opravdu profesionál i člověk se srdcem.

Datum: 18.04.2012

Vložil: M.

Titulek: Velmi spokojená

Milejšího a příjemnějšího doktora jsem ještě nepotkala,doporučuji

Datum: 28.03.2012

Vložil: mirek

Titulek: Veliká spokojenost

Byl jsem u Pana doktora na několika chirurgických zákrocích a pokaždé to dopadlo na výbornou. Opravdu profesionál každým coulem a přístupem. Za dobu, co jej znám, jsem ho doporučil i svým rodinným příslušníkům a když bylo třeba, s velikou ochotou a okamžitým zákrokem, dokázal všem pomoci. Moc děkujeme a jsme rádi, že takový člověk existuje.

Datum: 21.12.2011

Vložil: ivana

Titulek: i oprava

Byla jsem na plastice víček na renomvaném pracovišti fakultní nemocnice, ale bohužel se to jaksi "nepovedlo",
pan doktor Veselý plastiku bezvadně opravil a to za podstatně výhodnější cenu, měla jsem jít rovnou k němu.
Moc děkuji

Datum: 09.05.2011

Vložil: iva

Titulek: už nemám bolesti

Měla jsem asi 2 roky téměř soustavné bolesti kloubu, léčila jsem se i ve fakultních nemocnicích, nikdo mi nepomohl, pan doktor Veselý zjistil diagnozu během krátkého vyšetření a po jím stanoverné léčbě jsem už úplně vpořádku. Moc děkuji

Datum: 17.03.2011

Vložil: -

Titulek: nejlepěí

Pan doktor Veselý je výborný odborník co se týče chirurgie a plastické chirurgie. Byla jsem u něj na plastice horních víček a dopadlo to skvěle, momentálně se k němu chystám na zvětšení prsou. Ošetřuje celou naší rodinu vč. všech mých známých. Jen můžu pana doktora doporučit všem.

Datum: 29.10.2011

Vložil: Ano jen souhlasím. M.M.

Titulek: Re: nejlepěí

Ano s tímto příspěvkem mohu jen souhlasit - to všechno je pravda a také mohu každému doporučit . :o)

Datum: 17.03.2011

Vložil: -

Titulek: -

Možná je dobrý plastický chirurg, ale jeho ambulanci všeobecné chirurgie doporučit nemohu, Syn měl naražený prst, bylo sice po pracovní době a pan doktor odcházel, ale myslím, že lékař je lékařem i po praovní době. Nevzal nás do ordinace, vyšetřil nás jen na ulici a žekl,že si máme dávat sudené obklady.To mne pochopitelně neuspokojilo a tak jsem musel vyhledat ošetření v Motole. Tam nám udělali rentgen, kde zlomenina sice nebyla, ale mne to alespoň uklidnilo. Navíc nám motolský lékařř doporučil ještě mast, kterou jsme museli 3 dny na prst mazat, než přestal bolet.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek