Kniha návštěv

Datum: 29.08.2012

Vložil: Jana Opltová

Titulek: dlouholeté trápení

Pan doktor a jeho moc milá sestřička mě zbavily několikaletého trápení. Sebrala jsem odvahu, napsala email a odpověď přišla takřka hned a na základě sebrané odvahy jsme během dvou dnů domluvily termín pro odstranění zánětu na obou palcích se zarostlými nehty. Po měsíci jsem šla na laserovou plastiku nehtových valů a jsem moc spokojená. Pan doktor je opravdu profesionál i člověk se srdcem.

Datum: 18.04.2012

Vložil: M.

Titulek: Velmi spokojená

Milejšího a příjemnějšího doktora jsem ještě nepotkala,doporučuji

Datum: 28.03.2012

Vložil: mirek

Titulek: Veliká spokojenost

Byl jsem u Pana doktora na několika chirurgických zákrocích a pokaždé to dopadlo na výbornou. Opravdu profesionál každým coulem a přístupem. Za dobu, co jej znám, jsem ho doporučil i svým rodinným příslušníkům a když bylo třeba, s velikou ochotou a okamžitým zákrokem, dokázal všem pomoci. Moc děkujeme a jsme rádi, že takový člověk existuje.

Datum: 21.12.2011

Vložil: ivana

Titulek: i oprava

Byla jsem na plastice víček na renomvaném pracovišti fakultní nemocnice, ale bohužel se to jaksi "nepovedlo",
pan doktor Veselý plastiku bezvadně opravil a to za podstatně výhodnější cenu, měla jsem jít rovnou k němu.
Moc děkuji

Datum: 09.05.2011

Vložil: iva

Titulek: už nemám bolesti

Měla jsem asi 2 roky téměř soustavné bolesti kloubu, léčila jsem se i ve fakultních nemocnicích, nikdo mi nepomohl, pan doktor Veselý zjistil diagnozu během krátkého vyšetření a po jím stanoverné léčbě jsem už úplně vpořádku. Moc děkuji

Datum: 17.03.2011

Vložil: -

Titulek: nejlepěí

Pan doktor Veselý je výborný odborník co se týče chirurgie a plastické chirurgie. Byla jsem u něj na plastice horních víček a dopadlo to skvěle, momentálně se k němu chystám na zvětšení prsou. Ošetřuje celou naší rodinu vč. všech mých známých. Jen můžu pana doktora doporučit všem.

Datum: 29.10.2011

Vložil: Ano jen souhlasím. M.M.

Titulek: Re: nejlepěí

Ano s tímto příspěvkem mohu jen souhlasit - to všechno je pravda a také mohu každému doporučit . :o)

Datum: 17.03.2011

Vložil: -

Titulek: -

Možná je dobrý plastický chirurg, ale jeho ambulanci všeobecné chirurgie doporučit nemohu, Syn měl naražený prst, bylo sice po pracovní době a pan doktor odcházel, ale myslím, že lékař je lékařem i po praovní době. Nevzal nás do ordinace, vyšetřil nás jen na ulici a žekl,že si máme dávat sudené obklady.To mne pochopitelně neuspokojilo a tak jsem musel vyhledat ošetření v Motole. Tam nám udělali rentgen, kde zlomenina sice nebyla, ale mne to alespoň uklidnilo. Navíc nám motolský lékařř doporučil ještě mast, kterou jsme museli 3 dny na prst mazat, než přestal bolet.

Datum: 29.10.2011

Vložil: M.M.

Titulek: Re: -

Dobrý den,
musím se zastat pana doktora- jak jste uznal bylo po pracovní době- ano jistě je doktor i po pracovní době ,ale mě připadá,že z Vašeho syna jistě nestříkala krev a tak bylo jen na jeho rozhodnutí co Vám doporučil - obklady.Vám se to nelíbilo a tak jste si poradil a šel na vyšetření do Motola -to je Vaše rozhodnutí a jen Vaše volba. Pak prosím , nekritizujte . Pana doktora znám a byla jsem i jeho pacient.Nemohu na něj říct nic špatného jen a jen samou chválu a ochotu . Nevím ,ale myslím si , že zřejmě patříte mezi lidi co jsou schopni si stěžovat třeba i na řidiče autobusu,tramvaje nebo snad i metra , že na ně dotyčný řidič nepočkal a klidně si odjel . Zamyslete se , ale opět by to bylo jen na Vás , že jste se opozdil a musíte počkat na další spoj - jen Vaše chyba . Nebo si hned taky stěžujete ??? Já vím to se nedá srovnávat -Vám šlo jen o prs syna - no právě jen o prst a dle toho pochopte i lékaře - i oni mají právo na svůj volný čas a své soukromí . No všechno je jen o lidech a v lidech . I přesto Vám přeji krásný den a panu doktorovi přeji spousty spokojených pacientů . Vážený uvědomte si ,že i vy jste jen člověk co nemá někdy třeba jen náladu , ale pro Vás je doporučená mast úplný zázrak . Hezký den :o)

Datum: 17.03.2011

Vložil: 1

Titulek: 1

Pan doktor je úžasný profesionál.Vyřešil můj problém se zarůstajícími nehty na nohou,podstoupila jsem plastikau nehtového lůžka a bolest, kterou jsem měla je prič.Další zákrok byl odstranění pih v oblasti obličeje a dekoltu,který také dopadl na jedničku.Velmi doporučuji pana doktora,nejen proto,že je skvělý chirurg,ale i chování k pacientkám je velmi přirozené a příjemné,také patří dík velmi milé sestřičce.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek