Kniha návštěv

Datum: 23.12.2016

Vložil: Alena Syrová

Titulek: Re: poděkování

Chtěla bych moc poděkovat panu doktorovi a sestřičce za vstřícný a milý přístup, rychlé vyřešení všech mých problémů a popřát krásné vánoce a šťastný Nový rok 2017.
Vřele doporučuji...

Datum: 03.03.2014

Vložil: ThDr. JUDr. Leo Salvet, Th.D., dr. h. c.

Titulek: bolesti v koleni

Vynikající lékař. Vřele doporučuji.

Datum: 26.01.2014

Vložil: Tessy

Titulek: Super lékař a sestřička

Byla jsem u p. doktora poprvé, jsem nadmíru spokojená s přístupem a prací, sestřička taky velice příjemná, všem vřele doporučuji.

Datum: 24.09.2013

Vložil: Lucka

Titulek: skvělý doktor

byla jsem u pana doktora zatím podruhé ale opět plná spokojenost, pan doktor je velmi šikovný, pracuje rychle ale pečlivě, on i sestřička jsou profesionálové a velmi milý lidé, děkuji a vřele doporučuji!

Datum: 30.07.2013

Vložil: J+K

Titulek: Nejmilejší doktor

Dobrý den, k panu Doktorovi chodíme celá rodina. Pana Doktora můžeme vřele doporučit pro jeho nejen velmi šikovné ručičky, ale pro jeho lidský přístup, úsměv na tváři, který Vás dokáže pozitivně naladit, i když z ordinace odcházíte s nějakým tím stehem.
Takových lidiček by mělo být víc.

Datum: 05.07.2013

Vložil: Miluše Macková

Titulek: Doporučuji!

Já i můj manžel jsme se již několikrát léčili u pana doktora Veselého. Pan doktor je odborník s profesionálním přístupem k pacientům. Je velice milý,trpělivý,ochotný pomoci s jakýmkoliv problémem. Jsme moc rádi,že máme takového špičkového lékaře,je nejlepší a proto d o p o r u č u j i !!!

Datum: 28.05.2013

Vložil: Jana

Titulek: Zarostlý nehet u dítěteDobrý den pane doktore Veselý,

Obracím se na Vás s dotazem a radou, jak dále…můj syn 27 měsíců trpí na zarůstaní nehtu (na vnější straně) palce u nohy…v 1,5 roce byl na operaci ve FN, kde mu v celkové anestezii provedli parciální ablaci nehtové ploténky…od té doby jsme již byli 3x na chirurg. ambulanci, kde mu zarostlý nehet ambulantně, jen s místním znecitlivěním, odstranili…do třech měsíců se nehet opět zanítí…co se s tím dá dělat dále…samozřejmě se další narkóze bráníme, tudíž bychom uvítali nějaké řešení, které lze provést ambulantně, pokud tedy vůbec ještě něco existuje…už jsme z toho špatní.

Moc děkuji za jakékoliv informace, které by nám mohli pomoci, popř. je-li Vaše pracoviště uzpůsobené na provádění těchto zákroků…a jak dlouho trvají?

S pozdravem Jana Čmolíková

Datum: 10.04.2013

Vložil: spokojený pacient

Titulek: karpální tunel

Byl jsem před 4 lety na operaci karpálního tunelu v jedné nejmenované vojenské fakultní nemocnici a prožil jsem si hotové peklo. Přes to , že jsem trpěl dlouhodobě bolestmi ii na druhé straně operaci jsem stále odkládal, až mne přemluvili, že pan doktor Veselý to dělá skutečně dobře a bezbolestně. Byl jsem velmi příjemně překvapen, že obavy z dalšího hrozného zážitku se nepotvrdily, operace byla prakticky bezbolestná a ruka je nyní úplně vpořádku. Moc děkuji, úplně jsem si změnil představy o této operaci

Datum: 10.12.2012

Vložil: J.Štiková

Titulek: operace karpálu

V roce 2006 mě pan doktor Veselý operoval karpál na levé ruce s velmi dobrým výsledkem,letos 31.10.došlo i na pravou ruku.Pan doktor je nejenže skvělý chirurg,ale také velmi příjemný a milý člověk ,s úžasnýmj přístupem k pacientovi ,musím též pochválit velmi milou a ochotnou sestřičku,zkrátka oba jsou sehraná a profesionální dvojice,kéž by takových bylo více.Moc a moc děkuji za vzornou péči ,ruka se zotavuje,všem pana doktora DOPORUČUJI !!!

Datum: 05.12.2012

Vložil: Michal Voska

Titulek: Skvělý chirurg, příjemný přístup, perfektní výsledky

Vážený pane doktore,
uctivě Vám děkuji za odstranění "karpálu" jizva se pěkně hojí, je to mnohem lepší, konečně se vyspím. Všem doporučuji, pan doktor je opravdový profesionál.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek