Kniha návštěv

Datum: 15.11.2016

Vložil: kolman petr

Titulek: podekovani

Dobry den , chci opet podekovat za profesionalni a zaroven lidsky pristup , Vim ,ze je to v pripade pana doktora a sestricky standard , ale nikde jsem se jeste timto nesetkal , a to podotykam opakovane . Okamzita reakce na mail ,objednani a reseni problemu . Jinde jsem na podobne osetreni cekal dva mesice .Slovy dva mesice . diky pane doktore a sestri kolman petr

Datum: 12.11.2016

Vložil: Karel

Titulek: Poděkování

Neznám lepšího lékaře po všech stránkách, než je Dr.Veselý.Nejenom, že je to můj letitý kamarád, ale vždy perfektně poradil a vždy, měl pravdu.Škoda, že takových lékařů, není více.Je v neustálém fofru, ale i přesto, odvádí perfektní práci, za což mu touto cestou moc děkuji.

Datum: 09.10.2016

Vložil: Martin

Titulek: Plastika nehtového lůžka u palců

U pana doktora jsem podstoupil plastiku nehtového lůžka u obou palců z obou stran. Po velmi profesionálně odvedeném a bezbolestném chirurgickém zákroku jsem se konečně dlouhodobě zbavil nepříjemné bolesti. Než jsem se dozvěděl o ordinaci pana doktora, celých patnáct let jsem každý měsíc chodil na pedikúru, kde mi paní pedikérka vždy ochotně pomohla. V minulosti jsem se plastiky lůžka moc bál a patnáct let se jí vyhýbal, není čeho se bát. Jestli je někdo, kdo Vám může pomoci, tak rozhodně mohu doporučit pana doktora a sestřičku, skvěle se doplňují a pracují jako tým, vše podrobně vysvětlí, samotný zákrok nebolí a vše probíhá v příjemné atmosféře. Vše se dobře zahojilo a já mohu zase bezbolestně chodit. Děkuji moc za trvalé řešení.

Datum: 12.05.2016

Vložil: Georgina F.

Titulek: operace horních víček

Panu doktorovi moc děkuji za skvěle odvedenou práci. Jsem velmi spokojená a navíc je velmi milý a fešák ....

Datum: 30.07.2015

Vložil: Karel

Titulek: Plastika nehtového lůžka

S panem doktorem jsem spokojen, loni v říjnu jsem prodělal plastiku nehtových lůžek u 3 ze 4 na obou palcích na nohou. Leč po necelém roce se mi problém opakuje a budu asi nucen operaci podstoupit znovu. Nehty se mi stále kroutí a já nevím, zda to nebudu muset podstupovat každý rok :-( Za to ale pan doktor nemůže.

Datum: 22.04.2016

Vložil: Jana

Titulek: Re: Plastika nehtového lůžka

Dobrý den, též jsem s péčí pana doktora byla spokojená. Tížil mě stejný problém se zarůstáním nehtů jako vás. Nicméně tento zákrok laserem u mě problém nevyřešil. Můj problém vyřešil až pan doktor Stránský v poliklinice Budějovická. Je potřeba nehtové lůžko chirurgicky zkrátit a nehtové valy chirurgicky upravit. Po tomto zákroku jsem již min 5 let bez problémů. I když se jedna o bolestivý zákrok je řešením nikoli dočasným ale na stálo.

Datum: 16.03.2015

Vložil: Lucka

Titulek: Fantastický lékař

Pan doktor Veselý je opravdový profesionál, je velmi šikovný a ochotný. Problémy vyřeší rychle a bezbolestně. Vřele doporučji!

Datum: 10.03.2015

Vložil: Spokojená pacienka

Titulek: Plastika nehtového lůžka

Už to jsou asi 2 roky co mi pan doktor pomohl od bolestí palců u nohou,již od dětství mi nehty zarůstali a hrozně boleli vystříhávání bylo utrpení a všechny rady k ničemu až jsem na internetu objevila tuto stránku a pana doktora kontaktovala,šlo to ráz na ráz pan doktor byl moc příjemný a milý,zákrok proběhl hladce a nyní už mám po bolesti rána se brzy krásně zahojila a prsty už nezarůstají a nebolí prostě paráda pana doktora všem moc doporučuji opravdu moc příjemný a milý člověk moc doporučuji!!!

Datum: 24.04.2014

Vložil: Miroslava Pravdová

Titulek: 100%doporučuji

Pokud chcete mít opravdu dobře postaráno o zdravíčko ,tak pan doktor je opravdu šikovný a vždy úsměv na tváři.Oprace víček dopadla skvěle ,bolesti zad ...vždy pomohl.Chodíme tam celá rodina a pár přátel a jsou také spokojeni .díky pane Doktore doporučuji-))

Datum: 02.04.2014

Vložil: Petr Kolman

Titulek: poděkování

Pokud jsem se někdy cítil u lékaře dobře , bylo to tady . Profesionální přístup , ochota přeložit z osobních důvodů termín , zákrok i komunikace bez jakéhokoliv problému . Už zase mohu normálně existovat ....... díky Vám

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek