Kniha návštěv

Datum: 10.09.2018

Vložil: Vilém Stránský

Titulek: komunikace + operace: neskutečné!

Děkuji velice za rychlou komunikaci a urgentní zákrok na (předtím jiným chirurgem špatně operovaným) palci dcery Laury!
Klobouk dolů před takovým umem a citem!!!

Datum: 18.08.2018

Vložil: OBAT HERBAL KANKER PAYUDARA

Titulek: parkshinhye883@gmail.com

děkuji

Datum: 20.07.2018

Vložil: Jakub Š.

Titulek: Plastika nehtového lůžka

V první řadě bych touto cestou chtěl moc poděkovat panu doktorovi! Je to skvělý profesionál. Níže bych se chtěl podělit o svůj zážitek.

a)Domluva s panem doktorem přes email byla celkem rychlá. Domluvili jsme se na začátek jara 2018, kdy je tento zákrok nejlepší (možnost volnější obuvi, na boso atd.)

b)Musím přiznat, že jediná bolest u tohoto zákroku jsou umrtvovací injekce do palců. Je to sice nepříjemné, ale člověk má pak téměř 100% jistotu, že bude mít s bolestí palců do konce života vystaráno A opravdu, ani po 24hod. mě palce nebolely a říkal jsem si, jak je to vůbec možné, když mám v podstatě otevřenou ránu na každém palci!!! Na to můžu říct jen jediné – perfektní práce pana doktora! Jde vidět, že to je odborník a nějaká plastika nehtového lůžka, je pro něj denní chleba.

c)Zákrok na obou palcích najednou trval opravdu 30 min!

d)Z ordinace jsem vycházel normálně po svých a v botách! Sice mají injekce účinek 24 hod., ale chodit se dá normálně. Jenom člověk musí dát pozor, aby s palci do něčeho nenarazil. Jak je člověk necítí, tak o to víc na ně musí dávat pozor!

e)Po zákroku jsem dostal 4 tablety antibiotik (jedna každých 12hod.) proti infekci. Dále jsem dostal doporučení o zakoupení 90 tablet Megaenzymy (3 tablety ráno a 3 večer = na 15 dní). A musím říct, že všechny tyto léky (Megaenzymy jsou prý na Kanadské přírodní bázi a stojí nějakých 350Kč) opravdu zabraly a žádnou infekci jsem neměl.

f)Po 4 dnech se musí sundat obvazy. Doporučuji je sundávat pod tekoucí vlažnou vodou, aby případné přilepené obvazy šly lépe (a hlavně bez bolesti) dolů. Jenom musím upozornit, jak mě upozorňoval doktor, že to nebude hezký pohled. Upřímně palce budou vypadat hrozně, v každém palci doslova „díra jak blázen“. Prostě se připravte na to, že to bude mokvat, bude se různě loupat kůže a bude to různě měnit barvy. Ale každým dnem člověk uvidí jak se to lepší.

g)V žádném případě do ran člověk nesmí dávat peroxid, různé masti nebo cokoliv jiného. Nejlepší je mít nohy co nejvíce na volno (na boso bez ponožek), aby palce „dýchaly“. Mytí palců jsem zprvu řešil vlažnou vodou bez mýdla, ale postupem času jsem se je nebál umýt i mýdlem.

h)Pokud člověk musí vzít boty tak doporučuji palce přelepit náplastí (aby se do ran nedostaly nečistoty z ponožek, bot atd.)

i)Proces léčení trvá delší dobu (minimálně měsíc možná i víc, pokud palce nebudete šetřit stejně jako já, kdy jsem už po prvním týdnu fungoval normálně bez omezení – samozřejmě bez sportu a bazénu), ale to uteče jako voda a pak člověk zase může „skákat přes kaluže“

j)Takže rada na závěr – neodkládejte to a jděte do toho!!! Nejlépe k tomuto doktorovi, protože odvedl perfektní práci. Po 14ti letech (!!!!!), kdy jsem měsíc co měsíc musel řešit zarůstající nehty, je to obrovská úleva.

Datum: 27.06.2018

Vložil: Bára

Titulek: díky

Pan doktor je nejlepší, moc děkuju ještě jednou za rychlou pomoc a moc doporučuji všem !!

Datum: 02.01.2018

Vložil: Noviková

Titulek: Plastika nehtového lůžka

Panu doktorovi moc děkuji za skvěle odvedenou práci , problém se zarůstáním nehtů , perfektní práci !!!!

Jsem velmi spokojená a děkuji moc

Datum: 04.09.2017

Vložil: Daniela Kaufmannová

Titulek: Velká spokojenost

Pana doktora jsem navštívila ze zoufalství po předchozí "péči" ve státních zařízeních, vzal mě okamžitě. Setkala jsem se s ochotou, pochopením, laskavostí a 100 % profesionalitou, navíc v prostředí na úrovni. Moc děkuji a všem maximálně doporučuji.

Datum: 03.09.2017

Vložil: Věra Čermáková

Titulek: Operace horních víček

Úžasný lékař, který je opravdový profík ve svém oboru. Ochotný a lidský přístup k pacietům. Perfektně a bezbolestně provedený zákrok. Také velmi příjemná ochotná sestřička. Moc děkuji jste super tým.
Mohu jenom doporučit.

Datum: 06.03.2017

Vložil: Vilém Stránský

Titulek: hluboká úklona!

Neuvěřitelně vstřícný lékař (& sestřička); přišel jsem mimo otevírací dobu a bez objednání, pan doktor mne přesto – a to byl právě na odchodu – přijal a ošetřil! Zažili byste to v jiných zdravotních zařízeních?!?...

Datum: 26.02.2017

Vložil: Jitka Rašková

Titulek: Velké poděkování

Opět jsem musela řešit problém narychlo a nečekaně.Nedalo mě to zavolala jsem a do hodiny jsme přijeli,Pan doktor se podíval ošetřil a syn je spokojený a šťastný.Moooc Vám děkujeme. Vy a Paní sestřička jste obr 1* ☺☺

Datum: 15.11.2016

Vložil: kolman petr

Titulek: podekovani

Dobry den , chci opet podekovat za profesionalni a zaroven lidsky pristup , Vim ,ze je to v pripade pana doktora a sestricky standard , ale nikde jsem se jeste timto nesetkal , a to podotykam opakovane . Okamzita reakce na mail ,objednani a reseni problemu . Jinde jsem na podobne osetreni cekal dva mesice .Slovy dva mesice . diky pane doktore a sestri kolman petr

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Přidat nový příspěvek