Kniha návštěv

Datum: 28.03.2019

Vložil: Lenka

Titulek: operace horních víček

moc děkuji za velmi hezký přístup jak lékaře tak sestřičky a ráda se k vám vrátím díky moc takových lékařů a sester by mělo být víc velká spokojenost

Datum: 13.03.2019

Vložil: Veronika Varadiová

Titulek: Plastika nehtového lůžka

Musím poděkovat panu doktorovi, již podruhé mi pomohl od zarůstajících nehtů. Poprvé jsem byla minulý rok s jednou stranou palce a letos jsem se odhodlala i s druhou. I když mám velice šikovnou pedikérku, tak mi pomohla vždy jen dočasně, ale po plastice mám opravdu po problému. Doporučuji přetrpět injekci, než se trápit bolestí při každém kroku. Pan doktor i sestřička jsou velmi milí a šikovní, zákrok trval asi 5 minut. Děkuji moc

Datum: 12.02.2019

Vložil: Gabi

Titulek: poděkování

Normálně nepíšu žádné komentáře k hodnocení lékařů, musím udělat výjimku.
Dříve jsem byla ošetřena jinými chirurgii a nesla si špatné bolestivé zážitky (1,5 roku marného léčení). V ordinaci pana doktora jsem se každým krokem přesvědčila, že to tak nemusí být. Pan doktor je neskutečný profesionál!!! Ještě teď jsem v šoku, jak rychle, bezbolestně jsem zbavená problému s palcem. I sestra milá, pečující!
Děkuji, moc krát děkuji!!!

Datum: 17.01.2019

Vložil: Iveta

Titulek: poděkování

děkuji

Datum: 03.12.2018

Vložil: Iveta

Titulek: poděkování

děkuji

Datum: 17.09.2018

Vložil: kusman antos

Titulek: kusmanatasi22@gmail.com

děkuji

Datum: 10.09.2018

Vložil: Vilém Stránský

Titulek: komunikace + operace: neskutečné!

Děkuji velice za rychlou komunikaci a urgentní zákrok na (předtím jiným chirurgem špatně operovaným) palci dcery Laury!
Klobouk dolů před takovým umem a citem!!!

Datum: 18.08.2018

Vložil: OBAT HERBAL KANKER PAYUDARA

Titulek: parkshinhye883@gmail.com

děkuji

Datum: 20.07.2018

Vložil: Jakub Š.

Titulek: Plastika nehtového lůžka

V první řadě bych touto cestou chtěl moc poděkovat panu doktorovi! Je to skvělý profesionál. Níže bych se chtěl podělit o svůj zážitek.

a)Domluva s panem doktorem přes email byla celkem rychlá. Domluvili jsme se na začátek jara 2018, kdy je tento zákrok nejlepší (možnost volnější obuvi, na boso atd.)

b)Musím přiznat, že jediná bolest u tohoto zákroku jsou umrtvovací injekce do palců. Je to sice nepříjemné, ale člověk má pak téměř 100% jistotu, že bude mít s bolestí palců do konce života vystaráno A opravdu, ani po 24hod. mě palce nebolely a říkal jsem si, jak je to vůbec možné, když mám v podstatě otevřenou ránu na každém palci!!! Na to můžu říct jen jediné – perfektní práce pana doktora! Jde vidět, že to je odborník a nějaká plastika nehtového lůžka, je pro něj denní chleba.

c)Zákrok na obou palcích najednou trval opravdu 30 min!

d)Z ordinace jsem vycházel normálně po svých a v botách! Sice mají injekce účinek 24 hod., ale chodit se dá normálně. Jenom člověk musí dát pozor, aby s palci do něčeho nenarazil. Jak je člověk necítí, tak o to víc na ně musí dávat pozor!

e)Po zákroku jsem dostal 4 tablety antibiotik (jedna každých 12hod.) proti infekci. Dále jsem dostal doporučení o zakoupení 90 tablet Megaenzymy (3 tablety ráno a 3 večer = na 15 dní). A musím říct, že všechny tyto léky (Megaenzymy jsou prý na Kanadské přírodní bázi a stojí nějakých 350Kč) opravdu zabraly a žádnou infekci jsem neměl.

f)Po 4 dnech se musí sundat obvazy. Doporučuji je sundávat pod tekoucí vlažnou vodou, aby případné přilepené obvazy šly lépe (a hlavně bez bolesti) dolů. Jenom musím upozornit, jak mě upozorňoval doktor, že to nebude hezký pohled. Upřímně palce budou vypadat hrozně, v každém palci doslova „díra jak blázen“. Prostě se připravte na to, že to bude mokvat, bude se různě loupat kůže a bude to různě měnit barvy. Ale každým dnem člověk uvidí jak se to lepší.

g)V žádném případě do ran člověk nesmí dávat peroxid, různé masti nebo cokoliv jiného. Nejlepší je mít nohy co nejvíce na volno (na boso bez ponožek), aby palce „dýchaly“. Mytí palců jsem zprvu řešil vlažnou vodou bez mýdla, ale postupem času jsem se je nebál umýt i mýdlem.

h)Pokud člověk musí vzít boty tak doporučuji palce přelepit náplastí (aby se do ran nedostaly nečistoty z ponožek, bot atd.)

i)Proces léčení trvá delší dobu (minimálně měsíc možná i víc, pokud palce nebudete šetřit stejně jako já, kdy jsem už po prvním týdnu fungoval normálně bez omezení – samozřejmě bez sportu a bazénu), ale to uteče jako voda a pak člověk zase může „skákat přes kaluže“

j)Takže rada na závěr – neodkládejte to a jděte do toho!!! Nejlépe k tomuto doktorovi, protože odvedl perfektní práci. Po 14ti letech (!!!!!), kdy jsem měsíc co měsíc musel řešit zarůstající nehty, je to obrovská úleva.

Datum: 27.06.2018

Vložil: Bára

Titulek: díky

Pan doktor je nejlepší, moc děkuju ještě jednou za rychlou pomoc a moc doporučuji všem !!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek